Bruin Capital ve Quadrant'a Ait TGI Sport, Interregional Sports Group'u Satın Aldı | spor teknisyeni

Eylül 15, 2022, Blog

Bruin Capital ve Quadrant Private Equity destekli TGI Sport, sektör lideri sanal medya çözümleri sağlayıcısını satın aldı: Interregional Sports Group (ISG)

Canlı spor reklamcılığı yeni yoldur ve Bölgeler Arası Spor Grubu (ISG) sanal medya çözümleri sağlayıcısı kurulduğu günden bu yana 2015, TGI Sport tarafından Avustralya merkezli Quadrant Private Equity ( Çeyrek). Bu spor teknolojisi haberleri Melbourne, Londra ve New York’ta çıkıyor. TGI, küresel bir spor teknolojisi, medya ve pazarlama şirketidir. Bu satın alma yoluyla, ISG’nin deneyimli liderlik ekibini ve sanal medya reklamcılık teknolojilerini ekleyerek, canlı spor etkinlikleri için ileri teknolojiyle desteklenen, dünya çapında tam hizmet veren bir pazarlama ve medya ajansı oluşturuyorlar. Spor Teknisyeni, Kurucu ve CEO George Pyne @GFPyne tarafından kurulan Bruin Capital uluslararası yatırım ve işletme şirketini, The Jordan Company, CVC Capital Partners, Rock Ventures, NNS başkanlığında Nassef Sawiris ve kayda değer bir grup aile yatırım fonunun yatırımlarıyla takip ediyor. . Anlaşma, Bruin’in Quadrant Private Equity’yi 1996 desteklediğinden beri yapılan ilk anlaşmadır.

TGI Sport’un Global CEO’su Martin Jolly, “Bu satın alma konusunda heyecanlıyız çünkü TGI’yi gelecekte nasıl büyütmeyi planladığımızın simgesi. Anında, işimiz yeni bir sektöre giriyor – birçoğunun canlı spor medyasının ve reklamcılığın geleceği olduğuna inandığı bir sektör. Bunu öncü yetenekler ve uzmanlıkla yapıyoruz. Buna ek olarak, Tony ve Simon sektörümüzde büyük saygı görüyor ve ISG’nin gelişimine öncülük etmenin çok ötesinde organizasyonumuzu derinden etkileyecek. Nihayetinde ana işimiz daha güçlü.”

ISG

ISG, Tony Ragan ve iş ortağı Simon Burgess tarafından kurulmuştur. Yıla hızlı ilerleyin 2022 ve artık hak satışlarında, içerik oluşturmada pazar lideri olarak kabul ediliyorlar. ve canlı spor spor etkinlikleri için sanal medyanın dağıtımı. Şirket, yayın teknolojisini bölgeselleştirmeye ve Avrupa’nın önde gelen futbol müsabakaları ve dünyanın önde gelen motor yarışları şampiyonası dahil olmak üzere dünyanın en büyük spor hak sahipleri için gelir stratejileri uygulamaya odaklanıyor. Mevcut müşteriler arasında Serie A, La Liga ve Formula 1 bulunmaktadır. İtalya’nın Liga Serie A’sı ile olan çalışma ilişkileri, ISG’nin dünyadaki en büyük ve teknolojik olarak en gelişmiş, entegre sanal medya sporları hizmetini herkese sunmasını sağlar. Serie A kulüpleri.

Şirketin merkezi Londra’dadır. ISG ayrıca sanal medya üretimi, veri analizi, müşteri hizmetleri ve teknoloji sistemleri testi için Milano, İtalya ofisi ve son teknoloji yenilik laboratuvarı işletmektedir. Burgess ve Ragan artık Jolly altında “ISG powered by TGI Sport”a liderlik edecek ve ayrıca Kurul ile yakın işbirliği içinde çalışacak.

“Tony, Simon’ı ekleyebildiğimiz için mutluyuz ve ISG ekibi TGI ve Bruin ailesine katıldı,” dedi Pyne. “Onlar, inandığımız çok akıllı, etkili uzmanlar ve Bruin’in işi ilerletmek için tüm küresel kaynaklarına sahip olacaklar.”

TGI Spor, spor teknolojisi, medya ve pazarlamada dünya çapında bir liderdir, dünya çapındaki spor varlıklarını ve taraftarları birbirine bağlar

TGI

2022’da, Bruin Capital müşterek mülkiyeti müzakere etti. TGI Sport, daha önce Quadrant Capital olarak bilinen Sidney merkezli Quadrant ile ortaklık kurarak. İş vizyonu, temel yetkinliklerini eklemek için tescilli medya teknolojilerini kullanarak TGI’nın seçkin bir küresel ajans haline gelmesini sürdürmekti.

TGI Sport, spor teknolojisinde küresel bir liderdir. , medya ve pazarlama, dünya çapında spor varlıklarını ve hayranlarını birbirine bağlar. Birleşik operasyonlar Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda’yı kapsıyor ve ekipleri yaklaşık 3’ü destekliyor 60+ yıllık etkinlik.

TGI Sport, UEFA, FIFA, CONCACAF, CONMEBOL, Mediapro, Major League Soccer (MLS), US Soccer, Ligue dahil olmak üzere dünyanın önde gelen birçok spor organizasyonuyla ilişkiler kurmuştur. National de Rugby, ECB, ICC, FC Barcelona, ​​Manchester United FC, Liverpool FC ve Juventus FC. TGI’nin işletmeleri arasında TLA Worldwide, QMS NZ ve Sportsmate bulunmaktadır.

ISG’nin ortak kurucusu Ragan, “Bu bizim için çok heyecan verici bir zaman” dedi. “Artık son yedi yılın başarısını geliştirme ve ISG’nin gerçek anlamda küresel bir oyuncuya dönüşmesini hızlandırma fırsatına sahibiz” diye ekledi.

ISG’nin eklenmesi şirketin dünya çapındaki varlığını genişletir ve paralel reklamcılık (PADS) LED çevre teknolojisi ve donanımına daha fazla kaynak ayırır. PADS dört kıtada UEFA, MLS, NZ Rugby, Rugby Australia, Liga MX, AS Monaco FC ve daha birçok önde gelen spor kodu gibi kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

“ Bruin ve TGI ile attığımız bu adım, daha hızlı, daha güçlü ve daha cesur bir şekilde büyümemizi sağlayacak,” diyen ISG eş-CEO’su ve kurucusu Burgess, “sanal medyada ticari ve operasyon öncüleri olarak, hem operasyonel hem de ticari olarak bilgi birikimimiz, genişleyen grubun yeteneği, ilişkileri ve mali ateş gücünden önemli ölçüde yararlanılıyor…her şey hak sahipleri, medya alıcıları ve markalar için gerçekten zorlayıcı hale gelecek.”

Bruin Capital uluslararası bir yatırım ve işletme şirketidir

Bruin Başkenti

Bruin Geliştirmeyi hızlandırmak ve sınıfının en iyisi, küresel teknolojiyi oluşturmak için sermaye ortakları ve yönetim ekipleriyle birlikte çalışmak üzere optimize edilmiştir. rts, medya, eğlence ve pazarlama şirketleri. Şirket merkezi White Plains, NY’dedir ve beş kıtada 2100 çalışanlarıyla 11 toplam ofis sayısı. Çeşitli kaynaklara ve küresel ağlara eklenen 1 milyar doların üzerinde bir yatırım taahhüdüne sahiptirler.

Quadrant Private Equity

yılında kurulmuştur. , Quadrant, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki şirketlere yatırım yapan orta ölçekli bir özel sermaye şirketidir. Quadrant Private Equity 7 milyar dolar topladı ve 12 kuruluşundan bu yana fonlar. En son fonları, QPE No. 7 ve Quadrant Growth Fund 2, 1$’a sahip 34 milyon ve 530 milyon dolar özel sermaye yatırımı için sırasıyla özsermaye taahhütleri geçmişteki yatırımlar fonları 60 perakende, sağlık, medya, tüketici gıdaları, finansal hizmetler, e-ticaret ve diğer sektörler dahil olmak üzere bir dizi sektörde çıkış yapıyor.

Spor Teknisyeni, büyüklerin oynadığı spor teknolojisi dünyasına hoş geldiniz. erkek ve kızlar. Bruin, etkili ortaklıklar, satın almalar ve yatırımlar yaparak sektörün önüne fırladı. ISG’yi ve sanal reklam hizmetlerini şirket portföyüne ekleyin.

Futbol, ​​​​futbol, ​​​​ragbi ve motor sporlarında endüstri alanına hakimler. Ufukta dört büyük NFL, NBA, MLB ve NHL ile profesyonel kadın sporları ligleri, at yarışları ve eSports ile daha fazla Kuzey Amerika ortaklığı görebilir miyiz?

Oranlar bu ve çok daha fazlasından yanayız.

Sonra görüşürüz sportekni Seattle, Atlanta ve dünyanın her yerinde!

Spor Teknisyeni Sosyal Medya Ağları29584392958439Spor Teknisyeni Twitter: @SportsTechieNET: http://twitter.com/SportsTechieNET
2958439#SportsTechie Twitter: @THESportsTechie : https://twitter.com/THESportsTechie

Spor Teknisyeni Facebook Hayran Sayfası: http://www.facebook.com/SportsTechie

Spor Teknisyeni YouTube Kanalı: http://www.youtube.com/user/sportstechie
2958439Spor Teknisyeni LinkedIn Gro yukarı: https://www.linkedin.com/groups/2958439/1132286791607Spor Teknisyeni LinkedIn (Robert Roble): https:/ /www.linkedin.com/in/robertroble
2958439Spor Teknisyeni Instagram: http://instagram.com/sportstechie
2958439Spor Teknisyeni Pinterest: http ://pinterest.com/SportsTechie/

Spor Teknisyeni Skyword: http://bobroble.skyword.com/367734562958439Spor Teknisyeni Snapchat, Skype: sportstechie

Bob Roble ile Spor Teknolojisi Podcast’i .

Spor Teknisyeni Quora: https://www.quora.com/Bob-Roble367734562958439Spor Techie Moby Resmi: http://www.mobypicture.com/user/sportstechieNET867916072958439Spor Teknisyeni Flickr: http: //www.fl ickr.com/photos/[email protected]/367734562958439Spor Techie Vimeo: https://vimeo.com/user21008679160736773456Spor Teknisyeni: https://twitter.com/sportstechieguy

Related posts

Leave a Comment