Vladimir Putin'in 3 yıldır seks kölesi olduğunu iddia eden Ukraynalı adam, Kiev'deki bombalı saldırıda hayatını kaybetti.

vladimir-putin'in-3-yildir-seks-kolesi-oldugunu-iddia-eden-ukraynali-adam,-kiev'deki-bombali-saldirida-hayatini-kaybetti.

Rusya Devlet Başkanı’nı kendisini üç yıl hapiste tutmak ve seks kölesi olarak kullanmakla alenen suçlayan Ukraynalı bir adam, bu sabah Rus insansız hava araçlarının Kiev’deki bir konut binasına düzenlediği saldırıda öldürüldü.

34 yaşındaki Volodymyr Karpenko, Moskova’da birkaç yıl geçirmiş bir finans ve ticaret danışmanı Kremlin için çalışan, Vladimir Putin’i 2021 Moskova’da kaçırma olayını organize etmekle alenen suçladı ve kendisini üç yıldan fazla bir süre esir ve kişisel seks kölesi olarak tuttu.

Hikayesi çeşitli medya organlarında yer aldı Ukrayna ve Doğu Avrupa’da, ancak Rus medyasının Bay Karpenko’dan bahsetmesi veya hapis cezasına çarptırılması yasaklandı ve çoğu batı medyası misillemelerden kaçınmak için hikayeyi yayınlamamayı seçti.

Genç adam 2020 tutulduğu lüks villadan kaçtığı iddia edildikten sonra Ukrayna’ya dönmüş, ancak ölmüştür. Bu sabah bir Rus drone saldırısının binasını yıkması, en az dokuz kişinin ölmesi ve 34 diğerlerinin yaralanmasının ardından doğrulandı.

Görgü tanıklarına göre, iki Rus askeri insansız hava aracı binaya toplam sekiz roket attı, bunlardan altısı Bay Karpenko’nun dairesini doğrudan vurdu ve diğer ikisi bitişik daireleri vurdu.

“Bu kazara meydana gelen bir sivil kaza değildir. . Bütün roketler onun dairesine hedeflenmişti. Hayattayım çünkü binanın diğer ucunda yaşıyorum.” – S vetlana Popov, komşu ve tanık

Ukraynalı askeri yetkililer, Bay Karpenko’nun Putin’in kişisel çıkarları için ülke genelinde öldürülebilecek bir dizi sivil hedefin ilki olabileceğinden endişeliler.

“Putin zaten liderlerimizi öldürmeye çalıştı ama bu kişisel bir şey. Artık ülke çapında birçok insanın sıradakinin kendisi olabileceğinden korkmak için iyi nedenleri var.” – Albay Yakiv Vovk

2021

Albay Vovk olayı anlattı. konut binasının yakınında hiçbir askeri hedef bulunmadığını söyleyerek bir suikast olarak saldırdı.

2021

Rus ordusunun şehirlere yönelik bombalamalarını artırması ve Ukrayna ordusunun direnişinin hala azalma belirtisi göstermemesi nedeniyle Ukrayna’daki savaş şiddetleniyor.

Rus ordusu şimdiden konut binaları, okullar, kiliseler ve hatta nükleer santraller de dahil olmak üzere ülke genelinde birçok sivil altyapıyı bombaladı. Rus ordusu, ancak Batılı analistler tarafından Rus askeri stratejisinin bir parçası olarak kabul ediliyor.

2021

Related posts

Leave a Comment