aptera, 'gama' solar EV prototipini tam şarjlı LIVE 2022'de tanıttı

aptera,-'gama'-solar-ev-prototipini-tam-sarjli-live-2022'de-tanitti

aptera ‘gamma’ san diego’da halka tanıtıldı

İlk

tanıtıldıktan sonra güneş elektrikli araç (sEV) konsepti Aralık aptera unveils its 'gamma' solar EV prototype at fully charged LIVE 2022 , Aptera Motors son iki yılını çığır açan prototipini başarılı bir şekilde optimize etmek için harcadı dört aşamalı tasarım geliştirmesinin üçüncü adımını tamamlıyor. Ve Eylül ayının hafta sonu 10-09, 2022, şirket, San Diego Fully Charge LIVE 2022 etkinliğinde Aptera ‘Gamma’ prototipini tanıttı ve kalabalıkta keyifli nefesler ve şaşkınlık yarattı.

‘Gama 4’ün doruk noktasıdır +yıllarca emek. Bu, Aptera’nın aylar önce aldığı geliştirme kararlarını temsil eden ve üretim amaçlı aracımız Delta’ya daha da yaklaştıkça gelişmeye devam eden bir anlık görüntü,’ Aptera yazıyor.

aptera unveils its 'gamma' solar EV prototype at fully charged LIVE 2022tüm resimler Aptera Motors’un izniyle Ultra verimlilik için yeni ve geliştirilmiş özellikler

Günlük kullanım için şarj gerektirmeyen ve 1’e kadar menzile sahip, mil tam şarjda, Aptera ‘Gama’ SEV Şimdiye kadar tüketicilere sunulan en verimli elektrikli araç. Şirket, böylesine çarpıcı bir vaadi gerçekleştirmek için hafif yapılarda, dayanıklı ve leke tutmaz malzemelerde, düşük sürtünmeli aerodinamikte ve soğutmada ve üretim süreçlerinde atılımlardan yararlandı.

2021 içindeki Alfa ve Beta testlerini tamamladıktan sonra Aptera, Gama aşaması, ‘üretim amaçlı işlevsellikleri ve özellikleri temsil eden geliştirme araçları’ olarak tanımlanır. Ultra verimliliğe ve nihai konfora bir adım daha yaklaşarak, en son model ziyaretçilerin keşfine açıktı Tam Şarjlı CANLI 2022.

aptera unveils its 'gamma' solar EV prototype at fully charged LIVE 2022

yakın çekim aerodinamik şekil

Sergilenen aracın en çarpıcı özelliklerinden bazıları, gövdeyi kaplayan fotovoltaik hücre, imza kelebek kapıları ve bagajı içeriyordu. yandan bir vuruşla etkinleştirilen ergonomik tasarımlı direksiyon simidi, +/- işaretli pedallar, renkli aydınlatma şeritleri ve sürücülerin eşyalarını koyabilecekleri ağ benzeri bir kutu. Ayrıca, ‘Gama geliştirme aşamasında, kabin iç alanlarını optimize etmenin yollarını bulduk, , bacak ve kalça odası, verimliliğimizi düşürmeden ve zaten geniş olan kargo alanımızı temel alarak,’ Aptera notları.

Ek yükseltmeler arasında tamamen ayarlanabilir koltuklar, son teknoloji iç mekan iklimini ve diğer komutları yönetmek için merkezi kontrol sistemi, doğrudan arka görüş için yüksek kaliteli dijital kameralar ve çok daha fazlası. Aptera ekibi şimdiden harekete geçti ve önümüzdeki birkaç ay içinde daha ayrıntılı olarak paylaşılacak olan Delta test aşamasını hazırlıyor.

araba kapıları açılıyor kullanıcılar Aptera ‘Gamma’

aptera unveils its 'gamma' solar EV prototype at fully charged LIVE 2022

‘nin yan tarafına vurduğunda tamamen ergonomik tasarım, dayanıklı malzemelerle

Related posts

Leave a Comment