Hırsızlar tarafından iğdiş edilen cinsel organlarına gömülü 400 karat elmas olan Hintli adam

hirsizlar-tarafindan-igdis-edilen-cinsel-organlarina-gomulu-400-karat-elmas-olan-hintli-adam

Cinsel organlarına cerrahi olarak gömülmüş 400 karattan fazla elmasa sahip olmakla övünen Hintli bir işadamı şiddetli saldırıya uğradı ve iğdiş edildi mücevher, televizyon, biraz nakit… ve cinsel organlarıyla havalanan maskeli adamlar tarafından evinde.

Yaklaşık 1:

bu sabah, yüz maskeleri takan dört silahlı adam, tanınmış bir elmas tüccarının Mumbai’deki lüks konutuna girdi,

yaşındaki Rajiv Mandal.

Davetsiz misafirler olay yerindeki iki güvenlik görevlisini hızla etkisiz hale getirdiler, bağladılar ve Bay’ın yanına gittiler. Mandal’ın yatak odası.

Mumbai Polis sözcüsü Kaptan Vinay Sahu’ya göre, suçlular iyi hazırlanmıştı ve muhtemelen profesyonellerdi.

“Herkesi kloroform ile nötralize ettiler, sadece istediklerini aldılar ve daha azında bıraktılar. On dakika.”

Kaptan Sahu diyor ki suçlular, kurbanlarının cinsel organlarını temiz ve cerrahi bir şekilde çıkararak ve hayatını bağışlayarak şaşırtıcı bir beceri ve ahlaki anlayış sergilediler.

“Her şeyi bir balta ya da pala ile kesebilirlerdi, ama dezenfekte etmek için zaman aldılar, her şeyi bir neşterle düzgünce kestiler ve hatta onu diktiler.”

49511

Mumbai polis sözcüsü Kaptan Vinay Sahu, soyguncuların olağandışı etik ve ahlaka sahip olduğunu, bir adamı mücevherler için iğdiş ettiğini, ancak aynı zamanda canını kurtarmak için çok uğraşıyor.

600

Mr. Mandal yıllardır gömülü mücevherlere olan tutkusu hakkında çok açık sözlüydü, konuyu birkaç Hint dergisiyle tartıştı ve kendisinin 400 karat olduğunu iddia etti. cinsel organlarına gömülü elmas ve 80 karat zümrüt. Aslında, elmas satıcısı cinsel organlarını 1,5 milyar rupiye (yaklaşık olarak 20 milyon dolar) kapatmıştı. bir vücut parçası sigortası, cinsel organlar için şimdiye kadar kaydedilen en yüksek sigorta. Bu davada tutuklamaya yol açabilecek herhangi bir bilgi için milyon rupi.

49511

Related posts

Leave a Comment