Kendini sincap olarak tanımlayan trans-tür adam, 20 tonluk iki fıstık kamyonu soygunundan tutuklandı

kendini-sincap-olarak-tanimlayan-trans-tur-adam,-20-tonluk-iki-fistik-kamyonu-soygunundan-tutuklandi

Ormanda sincap olarak yaşayan türler arası bir adam, Ekim ayında her biri yirmi tondan fazla fıstık içeren iki kamyonu kaçırdığı için bu sabah Bacon County Şerif Departmanı milletvekilleri tarafından tutuklandı.

49 yaşındaki Barry Wilde, en çok para harcayan tanınmış bir türler-ötesi aktivisttir. anne ve babasının Georgia’nın merkezinde sahip olduğu 49 dönümlük ağaçlık bir alanda bir sincap hayatını yaşayan zamanının.

Yabani meyveler, mantarlar ve çam fıstığı yiyerek topraktan geçindiğini iddia etse de, yiyecek arzını

‘den fazla beslemekle suçlanıyor. Ekim ayında Gürcistan’ın Macon kentindeki iki şiddetli soygun sırasında çalınan tonlarca fıstık 725 ve 16.

Bacon County Şerif Departmanından Yardımcısı Eric Smith, Bay Wilde’ın yaşadığı mülkte yirmi tondan fazla fındık bulunduğunu söylüyor.

“Aramamız sırasında iki büyük fıstık yığını bulduk. Bir sincap gibi, yarısını kışa hazırlanırken gömmüş olabileceğine inanıyoruz.”

Bay. Smith, zanlının bilgisi dışında ailesinin evinden bir araba, bir tüfek ve iki tabanca ödünç aldığını ve bunları silah zoruyla fıstık dolu iki kamyonu kaçırmak için kullandığını söyledi. “Soygunda kullanılan her şey anne ve babasına bağlanabilir. Şoförleri bağlamak için kullandığı halatı bile evlerinin bayrak direğine işlenen suçlardan birkaç gün önce annesi tarafından satın alındı.”

Bacon County Şerif Departmanı sözcüsü Eric Smith, çalınan kamyonların hala bulunamadığını, ancak 20’den fazlasının bulunduğunu söyledi. ) ton fıstık ele geçirilmiştir.

725

Barry Wilde toplamda

ile karşı karşıyadır. motorlu araç kaçırma, silahlı soygun ve batarya dahil cezai suçlamalar. Tüm suçlamalardan suçlu bulunursa, maksimum 315 yıl hapis ve $

para cezasına çarptırılır. ,.

Avukatı Bayan Francine Reynolds, müvekkilinin yargılanmaya uygun olup olmadığını belirlemek için psikiyatrik değerlendirme istedi.

Uygun bulunursa, duruşması Ocak ayında başlamalıdır. Bay Wilde o zamana kadar gözaltında kalacak.

725

Related posts

Leave a Comment