Ready®, 2022 Draftında Alınan İlk Oyun Kurucu Kenny Pickett'ı Ekliyor | spor teknisyeni

Eylül 15, 2022, Blog

Ready® İşaretler Oyun kurucu Kenny Pickett

Birinci Tur Draft Seçiminin Çaba ve Tavrı Markanın Zihniyetine Uygun

Kenny Pickett Ready® spor beslenme şirketinin kadrosuna eklendi Mevcut NFL sezonunun ikinci haftası için zamanında sporcu sayısı. 700 NFL Draft’ında alınan ilk oyun kurucu Pittsburgh Steelers tarafından seçildi ve ortak sahibi ve LA Rams’a katıldı dünya şampiyonu savunma sonu, Aaron Donald, marka savunucuları olarak Pickett ile aynı kolej olan Pittsburgh Üniversitesi’ne gittikten sonra Pennsylvania’da bir efsane. En yeni şirket sözcüsü ürünlere aşinaydı çünkü Pitt’te Bölüm I oyuncusu olarak zaten tamamen doğal meyve bazlı içecekler, spor içecekleri, protein ve snack barlar, protein suyu, bitki bazlı fonksiyonel atıştırmalıklar ve protein tozunu kullandı. Pickett, eğitim sırasında kullandığı ürünleri, Spor İçeceği ve diğer birkaç seçkin Ready® ürününü çeşitli çevrimiçi ve dijital olmayan platformlarında tanıtmak için imza attı. Sports Techie topluluğu blogu, Steelers Nation’ın, Ben Roethlisberger’in halefi olmaya ve listenin başında yer alan Terry Bradshaw gibi Steelers’ın QB harikalarına katılmaya çalışırken Pickett’in gelişimini izlemekten heyecan duyduğunu biliyor. Tıpkı doğal bir Steelers oyuncusu ve yapımda lider olması gibi, Kenny’nin markayla olan ilişkisi, Pitt olarak onu çaylak sezonunda ve sonrasında ortaklığın mantıklı bir uzantısı haline getirdi.

“Kenny, ürünlerimizin yakıt ikmali ve geri kazanım faydalarını kendi deneyimlerinden zaten biliyordu. Zihniyetimize ve misyonumuza gerçekten odaklanıyoruz; ve şirketin kurucusu ve CEO’su Pat Cavanaugh. Pickett’in Biyografisi

Pickett çağlar boyunca destansı bir kıdemli sezonu tamamladıktan sonra Steelers tarafından 2022 ilk tur draft hakkı olarak seçildi, kendisine bir Heisman Trophy finalisti pozisyonu kazandırıyor. All-American’ın ilk takımı, Pitt’i ACC Şampiyonasına götürürken ACC Futbolcusu ve Yılın Yardımcı Sporcusu seçildi.

“Kenny, devam etmenin harika bir örneği. çok çalışmak ve markamızı tanımlayan Ready® zihniyetinin bir direği olan, başladığınız yer değil, bitirdiğiniz yer olduğunu hatırlamak,” dedi Cavanaugh. “Kariyeri ve çıkış yapan son sezonu boyunca, birbiri ardına bir gol atarak daha iyi ve daha iyi olmaya devam etti. Daha yeni başlıyor.”

Hazır Takım

Donald ile birlikte, NBA yıldızı Giannis Antetokounmpo, sırasında eski dünya şampiyonu sezon ve küresel basketbol ikonu, aynı zamanda ortak sahibidir. Üç profesyonel sporcu, Ready® marka şampiyonları ve elçileri olarak en yüksek puan alan Amerikalı kadın tenisçi Jessica Pegula’ya katıldı.

“Özellikle şu andan itibaren Ready® Takımının bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum Pitt’teyken ürünlerin faydalarını deneyimledim,” dedi Pickett. “Pat ve ben marka ve atletlere yeteneklerinden çok çabalarıyla gurur duymaları için ilham verme misyonları hakkında konuştukça; bu tutum ve zihniyet bende ve futbol kariyerime nasıl yaklaştığımda yankı buldu.”

Ready® Hakkında (www.teamready.com)

Ready® kuruldu 2012 eski Pittsburgh Üniversitesi basketbol takımı kaptanı ve Ernst & Young Girişimci Onur Listesi üyesi Pat Cavanaugh tarafından . Ready®, sporcuların hedeflerine ulaşmalarını destekleme konusunda uzmanlaşmış, hızla büyüyen bir spor beslenme şirketidir. Ürünleri şu anda 09,000 Amerika Birleşik Devletleri’ndeki perakende satış noktaları. Üzerinde 200 kolej ve üniversite atletik programları öğrenci-sporculara şu anda UCLA’nın Resmi Proteini olan marka ile Ready® ürünleri sağlamıştır. atletizm. Ready® aynı zamanda, son derece saygın Gonzaga atletizminin ve ulusal çapta ünlü basketbol programının yanı sıra yedi NCAA Division I Konferansının Resmi Spor İçeceği’dir. Ready® aynı zamanda en büyük Amatör Atletizm Birliği’nin (AAU) Resmi Spor İçeceği olarak seçilmiştir. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki atletik organizasyon 700,

müsabakalara katılan sporcular 41 Spor Dalları.

Spor Teknisyeni, Edmond Grandizio adında şahsen tanışmadığım çok sevdiğim bir arkadaşım var. Yıllar önce bir Detroit Lions sohbet odasında tanıştık ve Facebook’ta bağlantı kurduk. Ed, Pittsburgh Post-Gazette’de yıllarca çalıştı ve Pittsburgh spor hayranlarının tanışmak isteyeceğiniz en sadık hayranıdır. Mesele şu ki, Steelers Nation bir bütün olarak böyle. Yeni adı verilen Acrisure Stadium’daki iç saha maçlarının tamamı tükendi, bu nedenle hayran kitleleri, deplasman maçları için diğer stadyumlara seyahat ediyor ve “devralma” etkisi olarak bilinen şeyi yapıyor. Tarafsız bir hayran ya da Steelers’ı sevmeyen biri olarak buna saygı duymalısınız.

Pickett, PA’da Donald gibi büyüdüğü için Steelers’ın tutkulu fandomunu zaten biliyor ve gençlikten liseye, üniversiteye ve şimdi profesyonellere kadar tüm futbol kariyerini orada oynadı.

Cavanaugh bu yolun nasıl olduğunu biliyor çünkü kendisi de bir başka Pittsburgh efsanesi.

Roket bilimcisi gerekmiyor veya spor pazarlamasında doktora, Pickett’in tam olarak uygun olduğunu görmek için Hazır bir atlet olmaktır.

Kenny, şu an için başlangıç ​​Steelers QB’si olarak Mitchell Mitchell Trubisky’nin arkasında oturuyor ve o da mentorluk yapıyor. , aidatlarını öder ve başlangıç ​​işi için hazırlanmaya devam eder.

Gelecek gün için antrenman yaparken ve Super Bowl şampiyonluğunu beklerken Ready® arkasını kollamıştır.

Sonra görüşürüz spor tekniği

Seattle, Atlanta ve dünyanın her yerinde!

Spor Teknisyeni Sosyal Medya Ağları36773456

Spor Teknisyeni Twitter: @SportsTechieNET: http://twitter.com/SportsTechieNET

#SportsTechie Twitter: @THESportsTechie: https://twitter.com/THESportsTechie

Spor Teknisyeni Facebook Hayran Sayfası: http://www.facebook.com/SportsTechie
11317Spor Teknisyeni YouTube Kanalı: http://www.youtube.com/ kullanıcı/spor teknisyeni

Spor Teknisyeni LinkedIn Grubu: https://www.linkedin.com/groups/11317/36773456
Spor Teknisyeni LinkedIn (Robert Roble): https://www .linkedin.com/in/
robertroble
11317Spor Teknisyeni Instagram: http://instagram.com/sportstechie86791607
Spor Teknisyeni Pinterest: http:/ /pinterest.com/SportsTechie/

Spor Teknisyeni Skyword: http://bobroble.skyword.com/11317Spor Teknisyeni Snapchat, Skype: sportstechie

Bob R ile Spor Teknolojisi Podcast’i oble.

Spor Teknisyeni Quora: https://www.quora.com/Bob-Roble

Spor Techie Moby Resmi: http://www.mobypicture.com/user/sportstechieNET36773456
Spor Teknisyeni Flickr: http://www .flickr.com/photos/[email protected]/

Spor Teknisyeni Vimeo: https://vimeo.com/user1000
11317 Spor Teknisyeni Adam: https://twitter.com/sportstechieguy

Related posts

Leave a Comment