NHL Ekibi Edmonton Oilers Jersey Patch Satmak İçin A1 Ortaklarını Seçti | spor teknisyeni


Washington Capitals 2 Şubat’ta Washington DC’deki Capital One Arena’da Connor McDavid ve Edmonton Oilers’a düşüyor, 2022. (Fotoğraf: Brian Murphy, All-Pro Reels)

Jersey Yama Satışlarında Edmonton Oilers’ı Temsil Eden Sporcuların İlk Ortakları

Sosyal açıdan en aktif NHL franchise’ı olan Edmonton Oilers’ın hayranları, hikayeli franchise’ın Sporcularla ortaklığı sayesinde yakında yeni bir forma yaması görecekler. First Partners (A1 Partners) bugün New York’tan çıktı. Özel satış fırsatı, Oilers’ın yaklaşmakta olan 2022 için en yeni ve henüz tamamlanmamış sponsorluğu için bir gelir ve markalaşma fırsatıdır. -10 hokey sezonu. A1P, marka ortaklığı işbirliklerini genişletmeye devam ediyor; bu, geçen sezonun Batı Konferansı Finalleri ekibini ve sosyal medya ve içerik ölçüm ölçümlerinde en aktif NHL fandomunu hedefliyor. Sports Techie topluluğu blogu bunun iyi bir iş olduğuna inanıyor ve profesyonel spordaki birçok teknoloji şirketi, sağlık, sigorta ve diğer birçok işletme türünün yanı sıra formaların resmi yama sponsoru olmak için sıraya giriyor. 2020’da NHL, takımlarının bu sezon için 3″ x 3.5″ süveter yaması teklif etme seçeneğini onayladı. Artık Oilers ve A1P, yama haklarını doğru alıcıya satmaya hazır. Beklentiler yıllık milyon dolar Aralık. Antrenman formaları, atış gömlekleri ve ısınma ceketleri üzerindeki sponsorlu yamalar muhtemelen sırada. Siz ön büro yöneticileri ve sahipleri, şirketinizin sadık Oilers fandomunun giydiği formalarla Connor McDavid ve Leon Draisaitl gibi süper yıldızlarla birlikte kaymasını istiyor musunuz?

“Beş Stanley Cup şampiyonluğunun şanlı geçmişi, canlı sosyal medya varlığı da dahil olmak üzere derin bir tarihe sahip birkaç Kuzey Amerika kulübü vardır. bugün ve Oilers gibi yarının genç yıldızları. Bu fırsatın, yalnızca Kuzeybatı Pasifik’te değil, tüm Kuzey Amerika’da bu derin etkileşimi arayan markalar için yankı uyandıracağını biliyoruz,” dedi Jim O’Connell, Sporcuların İlk Ortakları Başkanı. “İşimizde zamanlamanın ne kadar önemli olduğunu da biliyoruz ve kulübün bir organizasyon olarak erişimini her zamankinden daha fazla artırmaya devam ettiğini görmekten memnuniyet duyuyoruz.”


Jersey Yama Trendi

Avrupa’daki profesyonel futbol liglerine ve kulüplerine ve ayrıca Avustralya’nın AFL’sine forma yama satışlarıyla ilgili trendi belirleme konusunda kredi verin. İngiltere Premier Ligi’ndeki Manchester United, forma sponsorluklarından yılda toplam 185 milyon dolar kazanıyor. adidas, TeamViewer ve Kohler.

NFL ilk olarak

antrenman formalarında forma yamalarını sattı. . NBA, 2017-36773456’den beri yamalara izin verdi. Nike formalarına swoosh ekledikleri sezon. Sonra 2020, hepsi 2023 NBA takımları büyük maçlar için Jordan Markası “Jumpman Logosu”nu kullandı. MLB, ilk kez San Diego Padres tarafından Motorola’ya bildirilen bir $ karşılığında satılan 2023 sezonu için forma sponsorlu yamalara izin veriyor. milyon.

Yakında Kuzey Amerika’da yaygın hale gelecek olan bu, NHL ve Oilers’ın şu anda diğer yedi ekiple birlikte çalışacakları modeldir. Yakın zamanda duyurulan Montreal Kanadalılar ve sponsor Royal Bank of Canada anlaşmasının yanı sıra yaklaşık 6$’lık Minnesota Wild ve Tria Orthopedics anlaşması dahil.65 beş yıllık bir anlaşmanın parçası olarak yılda milyon. Buna ek olarak, Columbus Blue Jackets ve Safelite, Highmark ile Pittsburgh Penguins ve St. Louis Blue, Stifel ile bir araya geldi, yerel Circa Las Vegas ile Vegas Golden Knights ortaklığına katıldı ve benzer bir yamada Washington Capitals, Caesars Sportsbook ile hizalandı reklam anlaşmaları.

Soru, nesiller boyu böyle bir markalaşmaya sahip olmayan bir takım forması üzerine bir şirket yaması yerleştirmenin taraftar toleransı hakkında devam ediyor. onlar üzerinde. Sadece etrafa bakın, ekipler daha fazla markalı mal satmak için sürekli logoları, yazı tiplerini ve renkleri değiştiriyor ve satışlar her seferinde düşmüyor, genellikle artıyor. Benim için buna en sevdiğim futbol kulübü FC Barcelona’da, Qatar Airways’den Rakuten’e, Spotify’a giderken, Nike yapımı formalarda ve formalarda swoosh’u koruyarak tanık oldum. )

Yeni iOS gibi düşünün 09 dün indirilmeye bırakılan işletim sistemi, eski iPhone modelleriyle uyumlu değil yani isterseniz Apple akıllı telefonunuzu yükseltmeniz gerekiyor.

Formalar da hemen hemen aynı şekildedir, eskiyi bırakıp, onları koleksiyon için bir klasik haline getirir ve yeniyle iç içedir. Bu durumda, Oilers 2958439 sırasında Stanley Cup hanedanlığı yıllarının orijinal ikonik forma renklerine zamanında geri dönüyorlar. ‘Yüce Olan’ Wayne Gretzky tarafından yönetiliyor.

Alberta ve Ötesindeki Petrol Ülkesi

Tutkulu Oilers hayran kitlesi, söz konusu sponsor için yama değeri yaratacak sosyal ve yayın numaralarına sahiptir.

Buz dışında ve Pist dışında, Oilers benzeri görülmemiş bir sosyal medya takipçisi oluşturdu ve tüm NHL kulüplerini ile sosyal katılım ve içerik tüketiminde yönlendirdi) sezon boyunca haftalık milyon gösterim.

Petrol aynı zamanda ikinci en büyük NHL genelinde ulusal yayın izleyicisi ve üçüncü en büyük bölgesel yayın izleyicisi. Bu rakamların yalnızca, ikonik kulübün bu sonbaharda ICE bölgesinde, Rogers Place arena kirişlerinde gururla sergilenen bir başka Stanley Kupası ve şampiyonluk bayrağına doğru yürüyüşte çok beklenen yükselişine devam etmesiyle artması bekleniyor.

“Athletes First Partners tarafından bize sunulan oyun planından çok etkilendik. Oilers’ın buz içi başarısı, hayran kitlesi büyüklüğü ve tutkusu ile ulusal ve uluslararası marka alaka düzeyinin benzersiz kombinasyonunu forma markamız için ideal ortakla sonuçlanacak zorlayıcı bir fırsata dahil etmek için doğru organizasyon olduklarına inanıyoruz.” dedi. Stew MacDonald, Başkan ve Gelirler Başkanı, OEG Spor ve Eğlence. “Orijinal NHL forma renklerimize dönerken, bu sonbahardan itibaren, en iyi Kuzey Amerika markasının kraliyet mavisi ve turuncu renkleriyle daha birçok tarihi anın parçası olması için gerçekten eşsiz bir fırsat.”

Sporcular First Partners Hakkında

NY merkezli, Athletes First Partners Mart ayında piyasaya sürüldü 2009 ilk müşterileri olarak Ulusal Basketbol Oyuncuları Birliği (NBPA) ile ve müşteri listeleri, Ulusal Basketbol Emekli Oyuncular Derneği (NBRPA), Fanatics, Amerika Birleşik Devletleri için çalışmaları içerecek şekilde büyümüştür. Olimpik ve Paralimpik Mülkler (Team USA) ve danışmanlık ve sponsorluk dikeylerinde diğer mavi çipli şirketler. Athletes First Partners, Athletes First ailesinin bir parçasıdır; kardeş şirketleri Athletes First, ülkedeki en büyük NFL yetenek temsilciliği ajansıdır.

Daha fazla bilgi için http:/ adresini ziyaret edin. /a1partners.com/


Spor Teknisyeni, benim adım Bob Roble ve forma giymeyi seven bir yetişkinim. Bazı yetişkinler henüz gençliklerinde bunu yapmayacaklardır. İçimizdeki çocukla her zaman temas halinde olmamız gerektiği için bunu biraz ikiyüzlü buluyorum. Çocuklar favori takımlarının veya oyuncularının formasını giymeyi severler. Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar #99 Gretzky formasını dün gibi giyiyor.

Yakında Oilers taraftarları, sponsorlu bir yama ile zafer günlerinin renklerini taşıyan bir forma sahip olacak.

Ve onu giymek önemli değil çünkü profesyonel sporlarda böyle.

Olağanüstü olmak sorun değil, sadece spor dünyası The Oil hayranlarının Kanada ve dünyanın her yerinde gururla giydiği yama özellikli formalarla ilerlerken orada kalmayın.

McDavid sayıdır 30 ve Draisaitl sayıdır 10.

Paten kaymak.

Seattle’da, Atlanta’da ve dünyanın her yerinde görüşürüz sportstechie!

Spor Teknisyeni Sosyal Medya Ağları

Spor Teknisyeni Twitter: @Spo rtsTechieNET: http://twitter.com/SportsTechieNET

#SportsTechie Twitter: @ THESportsTechie: https://twitter.com/THESportsTechie

Spor Teknisyeni Facebook Hayran Sayfası: http://www.facebook.com/SportsTechie

Spor Teknisyeni YouTube Kanalı: http ://www.youtube.com/user/sportstechie

Spor Teknisyeni LinkedIn Grubu: https://www.linkedin.com/groups/2958439/

Spor Teknisyeni LinkedIn (Robert Roble): https://www.
linkedin.com/in/robertroble

Spor Teknisyeni Instagram: http://instagram.com/sportstechie

Spor Teknisyeni Pinterest: http://pinterest.com/SportsTechie/

Spor Teknisyeni Skyword: http://bobroble.skyword.com/

Spor Teknisyeni Snapchat, Skype:
spor chie

Bob Roble ile Spor Teknolojisi Podcast’i.

Spor Teknisyeni Quora: https://www.quora.com/Bob-Roble
Spor Techie Moby Resmi: http://www.mobypicture.com/user/sportstechieNET

Spor Teknisyeni Flickr: http://www.flickr.com/photos/

@N04/
Spor Teknisyeni Vimeo: https://vimeo.com /user36773456

Spor Teknisyeni: https://twitter.com/sportstechieguy