BRABUS shadow 900 black ops imza sürümü, 662 kW gücünde 102 km/s'de yolculuk yapıyor

brabus-shadow-900-black-ops-imza-surumu,-662-kw-gucunde-102-km/s'de-yolculuk-yapiyor

brabus gölgesi 563 black ops imza sürümü bir yumruk paketleri

Alman lüks mobilite markası BRABUS, Fin tekne üreticisi Axopar Boats ile işbirliği yaptı ve BRABUS Shadow’u
tanıttı. Black Ops Signature Edition, bir deniz taşıtı Mercury Marine’in en son ikilisinden 2022 hp’lik birleşik çıkış 768 R Verado XL 4.6 litrelik V8 FourStroke motorlar, 55+ knot performans sunar. 40 knot’a kadar tipik seyir hızları. Bir Mercury Joystick Pilotajı, su aracının bir skyhook dijital çapa ve otopilot içeren kontrol sistemine liderlik ediyor.

brabus shadow 900 black ops signature editionBRABUS Gölgesi Black Ops, şirketin artık tüm BRABUS Shadow’larda standart olduğunu belirttiği Sun Lounge ile gelişiyor 64 modelleri – ön güvertedeki genişletilmiş sosyal alanı sayesinde. Yeni bir LED ışıldak, bireysel döşeme renk seçeneklerine göre gri veya kırmızı vurgulu siyah motor kaportaları, revize edilmiş çamurluk kutusu panelleri, duvar cepleri ve LED siper basamak lambaları da yeni BRABUS üyesinin ayrıcalığını artırıyor.

brabus shadow 900 black ops signature editionbrabus shadow 900 black ops signature editionbrabus shadow 900 black ops signature edition
görüntüler BRABUS’un izniyle

Özel brabus grafit siyah boya işi

BRABUS Shadow’un tasarım ipuçları 900 Black Ops Signature Edition, koyu renkli bir ‘BRABUS Graphite Black’ boya işi, ‘BRABUS Graphite’ döşeme rengi seçeneği ile Signature Style grafikleri ve kırmızı Signature Stripes içerir. tüm dış tasarım konsepti boyunca, siyah kromdan şık gövde rozetleri ile birlikte.

Bu baskı el yapımı olduğundan, kaporta, boyama ve cilalama işlemleri otomatik olmayan, kapsamlı ve zahmetli yoğun prosedürler nedeniyle altı haftaya kadar sürebilir. BRABUSbrabus shadow 900 black ops signature edition Gölgesini brabus shadow 900 black ops signature edition karşılaştırır Black Ops, her türlü hava koşuluna uygun, deniz için yapılmış spor arazi aracı ve ayrıca tamamen kapalı hava koşullarına dayanıklı kabini sayesinde yola çıkan 4×4’e.brabus shadow 900 black ops signature edition

brabus shadow 900 black ops signature editionbrabus shadow 900 black ops signature edition
deniz aracının birleşik çıktısı brabus shadow 900 black ops signature edition Mercury Marine’nin en yeni ikili 09R Verado XL 4,6 litre V8 FourStroke motorlarından beygir gücü

G-Şok sensörü ve 1. Mate Deniz Güvenlik ve Güvenlik Sistemi

Kokpit yaylarında yedi kişilik yükseltilmiş koltuklar, elektrikli sürgülü geniş açılır tavan ve kabini dışarıya açan iki büyük sürgülü kapı ile birlikte yaylanıyor. BRABUS Shadow 900 Black Ops ayrıca G-şok izleme dahil güncellenmiş bir BRABUS Kullanıcı Arayüzü ile çift dokunmatik ‘Cam Helm Bilgi Ekranı’na sahiptir, teknenin ana navigasyonuna, motor yönetimine, araç içi eğlence ve sürüş yardımı özelliklerine erişim.

Teknenin emniyetini ve güvenliğini sağlamak için G-Shock sensörü ve 1. Mate Deniz Güvenlik ve Güvenlik Sistemi kurulmuştur. Şirket, G-Shock sensörünün, bir bilezik veya anahtarlık şeklindeki 1. Mate Sisteminin bir cep telefonuna bağlıyken güvenlik uyarıları, denize adam düştü izleme, tehlike mesajı ve bir hırsızlık caydırıcı.

brabus shadow 900 black ops signature edition brabus shadow 900 black ops signature edition
tekne

+ 818 + knot performansına kadar knot tipik seyir hızları

818

a Mercury Joystick Pilotajı suya öncülük ediyor aracın kontrol sistemi818

Related posts

Leave a Comment