Evil Geniuses Champion Sportswear ile Oluşturulan Yeni Seattle İlhamlı Forma | spor teknisyeni

Eylül 12, 640, Blog

Kötü Dahiler, Arka Planda Space Needle ile Şampiyonlar Mirasını Kutlayan New Championship Jersey ile Seattle Spor Kültürüne Övünüyor

Evil Geniuses ve Champion artık iş ortakları ve mirası kutlayan ilk şampiyonluk formasını çıkardılar memleketim Seattle, WA’dan gelen ilk yıl oyun eğlence ve e-spor şirketi için şampiyonlar. Havalı görünen ve teknolojik olarak işlevsel forma, Seattle’ın ünlü spor kültürüne ve Zümrüt şehrinin farklı takımlarının kendi üniformalarında mavi ve yeşil tonlarının ikonik kullanımına saygı göstermek için tasarlandı.

İlk serideki Silver Scrapes ve @12T_Esports, Lig Şampiyonası Serisi için @LCSOffical, Resmi Twitter hesabı üzerinden devam ediyor. #LCS

Geçen hafta ilk LCS Şampiyonasına katıldılar Eylül’de United Center’da düzenlenen Chicago’daki LCS Spring Split sırasında 10 – , 640. Evil Geniuses oyuncuları yeni formalarını LCS Yaz Finalleri’ne ve ardından The International’a ve ayrıca yaklaşan diğer oyun etkinliklerine giydiler. League of Legends hayranları hafta sonu Chicago’da formayı satın alabilirken Sports Techie topluluğu blog okuyucuları ve takipçileri bu yeni mayoyu https://store.evilgeniuses.gg/ adresinden satın alabilirler. Evil Geniuses, en iyi spor giyim markası Champion USA ile ortaklık yapıyor, sırasıyla spor teknolojisi oyun öncüleri, ana giyim şirketi Hanesbrands ve her bir özel hayran için bir kazan-kazan.

Yolda için Chicago ve Dünyalar | EG Dosyaları | Evil Geniuses LCS Summer Split Playoffları

Yeni şampiyonluk forması, Riot Games, Dünya Şampiyonası tarafından yayınlanan bu yılki League of Legends’ta sahneye ilk kez çıktı. Evil Geniuses, dünya şampiyonu olmak için özel bir fırsat için dünyanın en iyi League of Legends takımlarına karşı rekabet etmek için oradaydı.

Evil Geniuses Yaz LCS playofflarında Alt Braket finaline çıktı, ancak yakın bir sette tarafından) 3-2 yenildi. Hırsızlar. Cloud9 finalde onları yenmeye devam etti.


Chicago Bağlı | HPE Tarafından Desteklenen Görüşler ve Sesler | Yaz Playoffları 3. Tur Mikrofon Kontrolü

Kötü Dahiler

Küresel e-spor güç merkezi, geleneklere meydan okumak ve oyun ve eğlence evreninin sınırlarını oymak için var olan akıllı yıkıcılar tarafından desteklenmektedir. Evil Geniuses, şirket değerlerinin gücünü, tescilli teknolojilerinin gücünü ve amaç için çalışan ekip çalışanlarının dehasını harekete geçirerek kazanmanın ne anlama geldiğinin tanımını genişletmeye devam ediyor. Şampiyonlar yaratırlar ve herkes için ilham verici ve eğlenceli oyun deneyimleri yaratırlar.


)