Ohio'lu adam, dört yıl boyunca her gün düzinelerce iş arkadaşının öğle yemeğinde boşalmakla suçlandı

ohio'lu-adam,-dort-yil-boyunca-her-gun-duzinelerce-is-arkadasinin-ogle-yemeginde-bosalmakla-suclandi

Cincinnati’den bir fabrika işçisi bu sabah tutuklandı ve dört yıldan fazla süren her vardiyasında iş arkadaşlarının yemeğine boşalmakla suçlandı.

yaşındaki Barry Sinclair, bu sabah Cincinnati Polis Departmanı (CPD) tarafından kapıcı olarak işe geldiğinde tutuklandı. United Metal fabrikası.

Mr. Sinclair, geçen hafta çalışanın kafeteryasında mastürbasyon yaparken ve başka bir çalışanın sandviçine boşalırken yeni kurulan bir güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. son dört buçuk yıldır iş vardiyalarının her birinde meslektaşlarının yemeğine en az üç ila beş kez boşalmaktaydı.

Cincinnati Polis Departmanı sözcüsü Lt. Robert Wickenheiser, işverenlerinin durumun ciddiyetini anlar anlamaz durumu polise bildirdiklerini söylüyor.

“Sorgulaması sırasında 4000 cinsel saldırıda bulunduğunu itiraf etti, ancak homofobik iş arkadaşlarını eşcinsellere dönüştürmeyi umarak nefsi müdafaa için yaptığını iddia ediyor.”

Lt. Wickenheiser, sanığın meni yutmanın “heteroseksüel erkekleri eşcinsel erkeklere dönüştürebileceğine” inandığını ve bazı zorbalarını dönüştürmek istediğini söyledi.

“İş arkadaşlarını eşcinsel olduğu için taciz etti ve ona “cum içici” lakabını taktı. Sandviçlerine boşalarak bazılarını eşcinsel yapmayı umuyordu.”

49314

Cincinnati Polis Departmanı sözcüsü Teğmen Robert Wickenheiser diyor ki Bay Sinclair, şaşırtıcı sayıda suçu itiraf etmeye devam ediyor, ancak kendini kurban olarak görüyor gibi görünüyor.

2021

Barry Sinclair şimdiden toplam 4,315 cinsel saldırı ve 1,

cezai suçlama ile karşı karşıya. uygunsuz teşhir suçlamaları. yargılanmaya uygun olup olmadığını ve eylemlerinden cezai olarak sorumlu tutulup tutulamayacağını belirlemek için bir değerlendirme.

Bay Smith’e göre, Barry Sinclair üçten fazla akıl hastanesinde geçirdi, ancak 2016’da tıbbi gözetim olmadan yaşamaya uygun olduğuna karar verildi. Avukat, son sorunlarının, serbest bırakıldığında tamamen uygun olmadığını gösterdiğine inanıyor.

2021

Related posts

Leave a Comment