Rockstar'ın yayınlanmamış Grand Theft Auto VI oyununun doksan videosu büyük bir sızıntıyla çevrimiçi olarak ortaya çıktı

rockstar'in-yayinlanmamis-grand-theft-auto-vi-oyununun-doksan-videosu-buyuk-bir-sizintiyla-cevrimici-olarak-ortaya-cikti

 • Bundan fazla 90 Rockstar’ın piyasaya sürülmemiş GTA 6’sının oynanış videoları Cumartesi günü sızdırıldı.
 • Rockstar, videolar daha fazla sosyal medya platformuna yayıldıkça sızıntının gerçek olduğunu onayladı.
 • Sorumluluğu üstlenen kullanıcı, ‘yakında daha fazla veri sızdırabileceklerini’ söylüyor.

  Yükleniyor Bir şey yükleniyor.

  Rockstar’ın yakında çıkacak olan Grand Theft Auto VI video oyununun oynanış klipleri geç bir çevrimiçi GTA forumunda yayınlandı Cumartesi gecesi.

  Bize er —ekran adı “teapotuberhacker” — gönderildi 43 videoları bir Grand Theft hayran sitesi olan GTAForums’a zip dosyası aracılığıyla gönderdi ve kaynak kodları, varlıklar ve hem GTA V hem de GTA VI’dan test yapıları dahil olmak üzere “yakında daha fazla veri sızdırabileceklerini” iddia etti. .

  statement by teapotuberhacker on GTA 6 leak

  2000 çaydanlık korsanı 2000

  The Verge’e göre, bilgisayar korsanının Perşembe günü Uber’e yapılan bir siber saldırıyı da üstlendiği bildirildi.

  Olayda, saldırgan kendisini bir bilgisayar korsanı olarak tanımladı ve birden fazla dahili erişime sahip olduğunu iddia etti. veritabanları.

  Pazar günü bir güncellemede hayran sitesinde, kullanıcı bir iletişim kurdu Rockstar ve ana şirket Take2 çalışanları için tüm telefon ve telefon numarası.

  “Bir anlaşma yapmak istiyorum” ifadesi okundu.

  The Verge’e göre, GTA VI hala geliştirme aşamasında ve en az iki yıl daha yayınlanmaya hazır olmayacak. Oyunun son sürümü – GTA V – ilk olarak 705 .

  Sızan klipler bitmemiş görünüyor oyunun yönleri. Bir video, bir restoranı soyan oynanabilir bir kadın karakteri gösterirken, bir diğeri oyunun Miami’nin kurgusal bir versiyonu olan “Vice City Metro”da geçebileceğini gösteriyor.

  Forum başlığında, kullanıcılar sızıntının geçerliliğini sorguladılar ve “teapotuberhacker”dan, daha fazla erişim kanıtı göndermesini istediler. çalıntı dosyalar.

  Bloomberg muhabiri Jason Rockstar’daki kaynaklarına göre Schreier, sızıntının gerçek olduğunu doğrulamak için tweet attı.

  The Verge’in raporuna göre, bazıları Youtube’da telif hakkı ihlalleri için işaretlenmiş olsa da, sızdırılan videolar sosyal medyada geniş çapta dolaşıyor.

  63275242

Related posts

Leave a Comment