Alaska: Karısı vajinasının içine ayı tuzağı sakladıktan sonra aldatan koca iğdiş edildi

alaska:-karisi-vajinasinin-icine-ayi-tuzagi-sakladiktan-sonra-aldatan-koca-igdis-edildi

Alaskalı bir adam, karısıyla cinsel ilişki sırasında vajinasına ayı kapanı yerleştirdikten sonra iğdiş edildi. Anchorage Herald’ı bu hafta bildiriyor.

Rosetta White, 36, bu hafta bir sakladığını itiraf ettikten sonra tutuklandı. pound, 36” uzun aldatan kocasından intikam almak için vajinasının içinde inçlik bir çene açıklığı olan ayı tuzağı.

Anchorage General Hospital’daki sağlık personeli de 24 kiloluk ayı tuzağını çıkarmak için cerrahi bir işlem yapmak zorunda kaldı. Williams’ın cinsel organının yanı sıra kocasının cinsel organını da alın.

“Kariyerim boyunca genital veya anal boşluklarına haç, beyzbol sopası ve hatta ölü bir fetüs gibi garip şeyler soktuğunu gördüm, ama bu Her şeyden önce,” Anchorage General Hospital’dan Dr. Alan Bergwin gazetecilere verdiği demeçte.

Demirleme yetkilileri 24-pound’a

el koydu ve el koydu. ” çene açıklığı olan uzun ayı kapanı 12 Rosetta White’ın kocasına fiziksel saldırısının kanıtı olarak inç.

“Tuzak tetiklendiğinde, iki çelik çene birdenbire kapanır. tahmini 36 pound basınç. Bir boz ayının bacak kemiğini kırabiliyorsa, bir insan penisine ne yapacağını hayal edin,” diye açıkladı Memur Brian Coon.

Adamın penisi cihaz tarafından yarıya kesilmiş ve daha sonra kadının cinsel organlarına alınmış olmasına rağmen, tıbbi personel cerrahi operasyonun erkeğin önümüzdeki aylarda cinsel organlarını tam olarak yeniden kullanmasına izin vereceğinden emin.

Dr. Alan Bergwin, “Belki iki ya da üç inçlik bir doku kaybı oldu, ancak genital organdan geriye kalanlar iyileşme zamanı geldiğinde işlev görmeli” diye ekledi.Benzer bir olay, 2019 yılında San Francisco’da, aldatan bir adam iğdiş edildiğinde ve sinirli erkek arkadaşı içine bir düzine paslı çivi soktuktan sonra tetanoza yakalandığında meydana geldi.