Ludacris'in menajeri Chaka Zulu, Atlanta'da 23 yaşındaki üniversite mezunu bir gencin ölümüne neden olan silahlı saldırıyla bağlantılı olarak cinayetle suçlandı.

ludacris'in-menajeri-chaka-zulu,-atlanta'da-23-yasindaki-universite-mezunu-bir-gencin-olumune-neden-olan-silahli-saldiriyla-baglantili-olarak-cinayetle-suclandi.
 • Ludacris’in menajeri Chaka Zulu, diğerlerinin yanı sıra cinayet suçlamasıyla karşı karşıya. Atlanta’da bir bırakan bir Haziran çekimi) Polise göre yaşındaki adam öldü.
 • Cemaat lideri olarak lanse edilen Zulu, cinayet ve ağır yaralama ile suçlandı.
Yükleniyor Bir şey yükleniyor.

Grammy ödüllü rapçi Ludacris’in menajeri, polise göre, yaz aylarında bir kişinin ölümüne neden olan bir çekimden kaynaklanan birden fazla suçlamayla karşı karşıya.

Ahmed Obafemi doğumlu Chaka Zulu, cinayet, ağır yaralama ve ateşli silah bulundurmakla suçlandı. Cuma günü yayınlanan Atlanta Polis Departmanı kayıtlarına göre bir suçun işlenmesi ve basit bir pil.

WSB-TV’nin bildirdiğine göre suçlamalar, Haziran ayı sonlarında Atlanta, Buckhead’deki bir alışveriş merkezinde meydana gelen bir silahlı saldırıyla bağlantılı.

Polis, görevlilerin Haziran ayında olay yerine geldiğini söyledi 26, üç m tr Obafemi de dahil olmak üzere, silah yaralarıyla bulundu. Hastaneye kaldırıldılar ve bir kurbanın daha sonra öldüğü açıklandı. 13 olarak tanımlanmıştır. Atlanta Journal-Constitution’a göre, elektrikçi olmak için çalışan bir üniversite mezunu olan Artez Benton.

“Biz sadece Artez için adalet istiyoruz” dedi. “Bizim asıl istediğimiz bu. Yani bir şey görürsen lütfen bir şey söyle.”

Disturbing Tha Peace Records’un kurucularından biri olan Obafemi, yerel haberlere göre bazıları tarafından topluluğunda bir lider olarak kabul ediliyor. Geçen hafta Eylül’de teslim oldu , polise göre. $200,

 • ile serbest bırakıldı. bağlamak.
  Obafemi’nin avukatı Gabe Banks of Banks Weaver LLC, Insider’a gönderdiği açıklamada şunları söyledi: müvekkilinin tartışma sırasında kendini savunduğunu ve müvekkilinin “neredeyse hayatını kaybettiğini” vurguladı. Obafemi’nin aylar sonra hala iyileştiğini de sözlerine ekledi.
  Chaka Zulu (@uluz3) tarafından paylaşılan bir gönderi683

  “Güvenlik görüntüleri ve görgü tanığı görüşmeleri de dahil olmak üzere tüm kanıtların yakından incelenmesi, Bay Zulu’nun saldırıya uğradığını ve arkadan atladığını ortaya koyuyor. Banks, Insider’a verdiği demeçte, en az dört (4) kişiden oluşan bir çete tarafından (ne yazık ki merhum dahil) ve bu çete, yerde savunmasız bir pozisyondayken onu defalarca ezdikten, yumrukladıktan ve tekmeledikten sonra kendini savunmak zorunda kaldı.”

  “Bay Zulu, hayatını kurtarmak için yasal olarak silahını kendi kendine ateşledi. -savunma, taşıma ruhsatına sahip olduğu bir silah. Bay Zulu, kolluk kuvvetleriyle ve soruşturmalarıyla tam bir işbirliği yaptı ve tutuklama emrini öğrendiğinde gönüllü olarak teslim oldu” diye devam etti. “Bay Zulu, adının adli süreçle tüm suçlamalardan aklanacağından emin.”

  Related posts

  Leave a Comment