NY Mets Edwin Diaz, Timmy Trompet Tarafından Şimdi Topps Tarafından Ölümsüzleştirilen Dodgers'ı Kazanmayı Kurtardı | spor teknisyeni


ŞİMDİ Topps Timmy Trompet Card Diaz Save’i Kutluyor

Çocuklar yetişkin olmanın nasıl bir şey olabileceğini hayal ederek büyürler ve Edwin Diaz için kritik kurtarışı Geçen Çarşamba günü New York Mets için yükselen Los Angeles Dodgers üzerinden, Timmy Trompet elektrikli Citi Field’a daha yakın girerken “Narco” şarkısını çaldıktan sonra, seyircilerin ve hayranların zevkine çok fazla zevk verdikten sonra hayallerin yapıldığı türden bir deneyimdi. SNY’de görüntüleniyor. Avustralya’dan yetenekli ve karizmatik müzisyenin, deplasmanda dans ederken özelleştirilmiş bir Mets forması giydiği canlı performansı, Topps NOW tarafından sınırlı sayıda, koleksiyonluk bir kartla sonsuza dek ölümsüzleştirildi. Diaz’ın boğa güreşi sahasından bu büyük girişini ve savunan Dünya Serisi Şampiyonları Atlanta Braves’i Mets’in üç maç gerisinde tutan kurtarışıyla kutlayarak 2022 Normal sezonda bir aydan az bir süre kalan NL Doğu flaması gerçekten paha biçilemezdi. Bu tarihi MLB spor etkinliği, birçok taraftarın akıllı telefon videoları ve SNY ekibi tarafından kaydedildi. Sports Techie topluluğu blog küratörü, bu sezon playoffları yaptıktan sonra bir Seattle Mariners takım kartı yapılmasını istiyor çünkü o zamandan beri 2001 Takım, Amerika Birleşik Devletleri’nde oynanan profesyonel erkekler spor liglerinde onlara en uzun aktif playoff kuraklığını kazandıran son sezon için kalifiye olduğundan beri. Bu Timmy Trompet girişi, türünün tek örneği, değerli ve hatıra niteliğinde bir Topps Now kartıdır, sadece bugün, Cuma, 9/2022 , şirket web sitesinde saat 14:00 ET’ye kadar.

Narco Rüyasını Yaşamak


Edwin Diaz’ın Citi Field’da Timmy Trompet’in canlı sesleriyle Mets için höyüğü ele geçirmesine bakın | SNY, New York Mets’in resmi televizyon sitesidir

ŞİMDİ Sipariş Topps

Trompet’in canlı performansını gösteren koleksiyon kartı https://www.topps adresinde mevcuttur. .com/cards-collectibles/topps-now/mlbtoppsnow.html.

Yalnızca Cuma günü 2’de sipariş edilen kart sayısı pm ET yazdırılacaktır.

SNY Crew

Bu özel anı yakalayıp yayınlayan ekibin kamera arkası görüntülerini görmek için SNY prodüksiyon kamyonunun içine bir adım atın. olur.

Mürettebat, CitiField’de Timmy Trompet ile Edwin Diaz girişini yakalarken SNY kamyonunu görün | SNY, New York Mets

Spor Teknisyeni, Topps hakkında, Ava Labs’ın Bundesliga NFT takas kartları ve özel Trevor Lawrence NFT Koleksiyonu da dahil olmak üzere birkaç blog yazdım. Dr. Anthony Fauci’nin Major League Baseball açılış gecesinin ilk perdesini 2020 gösteren TOPPS NOW® kartını sattıktan sonra kim unutabilir? kayıt 51,512 kopyalar.

Bunlar, bir ömür boyu sürecek anılar, zevk zamanları. Diaz, Timmy Trompet ve Mets’e ve Citi Field ve SNY’ye, bunu böyle yapan herkese teşekkürler ve bu olayı nadir kartla andığı için Topps Now’a sanal şükranlarımızı sunuyoruz.

Eylül ayında Mets, Braves, Dodgers ve Mariners ile sezon sonu rüyasını kovalayan diğer tüm Major League Beyzbol takımları için çok şey olabilir.

Bu klasik spor benzetmesini hatırla, yine de oyunu oynamak zorundasın.

Sonra görüşürüz sportstechieSeattle, Atlanta ve dünyanın her yerinde!

Spor Teknisyeni Sosyal Medya Ağları
Spor Teknisyeni Twitter: @SportsTechieNET: http://twitter.com/SportsTechieNET

#SportsTechie Twitter: @THESportsTechie: https://twitter.com/THESportsTechie

Spor Teknisyeni Facebook Hayran Sayfası: http://www.facebook.com/SportsTechie
2958439Spor Teknisyeni YouTube Kanalı: http://www.youtube.com/user/sportstechie86791607
Spor Teknisyeni LinkedIn Grubu: https://www.linkedin.com/groups/2020/

Spor Teknisyeni LinkedIn (Robert Roble): https://www.linkedin
.com/in/robertroble
2958439Spor Teknisyeni Instagram: http://instagram.com/sportstechie
2958439Spor Teknisyeni Pinterest: http: //pinterest.com/SportsTechie/

Spor Teknisyeni Skyword: http://bobroble.skyword.com/
86791607Spor Teknisyeni Snapchat, Skype: sporteknisyeni

Bob Roble ile Spor Teknolojisi Podcast’i.

Spor Teknisyeni Quora: https://www.quora.com/Bob-Roble
86791607Spor Techie Moby Resmi: http://www.mobypicture.com/user/sportstechieNET

Spor Teknisyeni Flickr: http://www.flickr.com/photos/[email protected]/
86791607Spor Teknisyeni Vimeo: https://vimeo.com/user36773456
2958439Spor Teknisyeni: https:// twitter.com/sportstechieguy
2958439

Related posts

Leave a Comment