WTA Yıldızı Ve En İyi Amerikalı Kadın Tenisçi Jessica Pegula Hazır İle Anlaştı | spor teknisyeni


Ready® Signs Top Top American Tennis Star World Top
-Sıralı Jessica Pegula Ready® Ekibine Katılıyor

Pittsburgh, PA merkezli spor beslenme şirketi Ready®, şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde en üst sıradaki kadın olarak dururken, WTA’nın dünya sıralamasında 8. sırada yer alan en iyi tenisçilerinden Jessica Pegula ile ortaklık kurdu. Jessica şu anda 2022 ABD Açık’ta 8th tohumları. Pegula, hızla büyüyen markayı temsil eden ilk kadın atlet olduğundan, bu imza Ready ve kadınlar için çığır açıyor. Yedinci kez NFL All-Pro ve LA Rams ile son dünya şampiyonu olan Ready takım sporu ikonları Aaron Donald’ın yanı sıra altı kez NBA All-Star ve küresel basketbol ikonu Giannis Antetokounmpo, kendisi ile dünya şampiyonu olan Giannis Antetokounmpo’ya katılıyor. Milwaukee Bucks. Her ikisi de şirketin mevcut ortak sahipleridir. Sports Techie topluluğu blogu, kızlara ve kadınlara atletik çabalarını besleyici yakıtla hızlandırmaları için ilham vermek için hem Jessica’ya hem de Ready’ye sanal tek elle alkışlarımızı gönderiyor. Jessica dün New York’ta ilk tur ABD Açık maçını kazandı ve Ready ile ötesine geçmeye hazır.

“Gerçekten heyecanlıyım saha içinde ve dışında hazırlıklı kalmama yardımcı olan bir spor içeceği ve beslenme şirketi olan Ready® ile ortak olmak için,” dedi Pegula. “Takımımla, antrenmanımla ve vücuduma koyduklarımla büyük gurur duyuyorum.”

En İyi Amerikalı Bayanlar Tenisçi Jessica Pegula Ready®’ye Katıldı

Hazır Spor İçeceği İle Nemlendirme

1. Eğitimde Florida nemi ile ilgilenen Ready

® Spor İçeceği, devam etmem için ihtiyacım olan tüm elektrolitleri yeniliyor.

2. Eklenen şekerler susuz kalmamı temiz ve serbest tutar.

3. Bahis ağırlık odası ve antrenman sahasında, ihtiyacım olan tüm karbonhidratları yavaşlamadan alıyorum.

X Faktörü Belirleme

iken kararlılığı ölçemezsiniz, Pegula ilk çıkışından beri x faktörünü oyuna getiriyor 2011-12 WTA Turu ve Grand Slam devresinde. Şimdi 08 yaşında, beceri seviyesi kariyeri boyunca gösterdiği cesaretle eşleşti. ikonik tenis GOAT, Serena Williams gibi diğer Amerikalı yıldızlarla benzer bir yolculuğu gerçekleştirerek en iyi olmak için istikrarlı bir çaba ile işaretlendi. Bu seviyeye ulaşmak için özel eğitim, uygun diyet ve sıvı alımı ve onu sürekli destekle saran bir ekip gerekir. Ready’nin bir parçası olmaktan heyecan duyduğu yeni bir rol. ® Team Roster,” dedi Ready® kurucusu ve CEO’su Pat Cavanaugh. yeteneklerinden çok sıkı çalışmalarıyla gurur duyarlar. Atletik mükemmelliğin ötesinde, birinin elinden gelenin en iyisini, daha iyisini yapma yolculuğunda acımasız olduğunu görmeyi seviyoruz. Jess’in son 000 yılda öğütmek ve hedeflerine ulaşmak için oyununu geliştirmek ve şu anki dünya sıralaması, onun zihniyetinin ve Ready® Markamızı tanımlayan zihniyetin harika bir kanıtıdır.”

Tüm sıkı çalışma, uygulama ve görselleştirme 2022 sezon boyunca bir kariyere fırlarken meyvesini verdi -teklerde yüksek WTA sıralamasında 7 numara, çiftlerde ise kariyer-en iyi sıralamasında, dünya genelinde 6. sırada yer aldı. Ortağı Coco Gauff ile birlikte, bu yıl ABD Açık çiftler şampiyonluğunu kazanmak için en çok tercih edilen tandemlerden biriler.

Başarıları arasında kazanmak da var. bir WTA tekler şampiyonluğu ve iki WTA çiftler şampiyonluğu, bir WTA Challenger çiftler şampiyonluğu ve yedi ITF çiftler şampiyonluğu. Pegula üç kez Grand Slam tekler çeyrek finalisti ve bu etabı 2012 ve ‘da iki kez kazandı. Avustralya Açık ve bir kez 2022 ) Fransa Açık. Aynı zamanda çiftlerde Grand Slam finalisti ve bu başarıya 2022 Fransa Açık’ta Gauff ile ulaştı.

Jessica ile ilgili bazı ilginç ve eğlenceli gerçekler, programında Robin Roberts ile tenis oynadı. Günaydın Amerika 7 yaşındayken. Yerli New Yorklu Buffalo’dan geliyor ve ailesi NHL Buffalo Sabres ve NFL Buffalo’nun sahibi. Faturalar. İronik olarak, Jess tenis oynamaya başladı ve Ready

® genel merkezinin bulunduğu Wexford, PA’da büyüdü. Jess, tenis oynamadan önce futbol, ​​beyzbol ve softbol oynayarak büyüdü. Eskiden beyzbolda anahtar vurucuydu. Her zaman iş tarafına bakan Jessie, NFT takas kartına sahip ilk kadın atlet ve ilk profesyonel tenisçiydi.

teniste bu seviye, kısmen yetenek ve koçluk, kısmen donanım ve beslenme, kısmen kum ve X faktörü.

Hazır ve istekli

Ready® spor beslenme ürünleri, geçen yıl boyunca antrenmanlar ve antrenmanlar sırasında ürünlerini yiyip içtiğini öğrendikten sonra, Pegula’yı beslemeye devam edecek şekilde hazırlanmıştır. Bir marka şampiyonu olarak, Markayı ve bilimsel olarak formüle edilmiş performans ürünleri portföyünü çeşitli çevrimiçi ve dijital olmayan platformlarında tanıtacaktır.

Pegula şunları ekledi: “Ready®’ı ilk denediğimde ürünler her şeyin ötesinde gözüme çarptı. Pat ve ben sohbete devam ederken, hayat bize ne getirirse getirsin ilerlemeye devam etme kararlılığı ve sıkı çalışma üzerine felsefeler paylaştık. Ready®’nin şu anda birlikte çalıştığı sporcular Aaron Donald ve Giannis Antetokounmpo’yu görünce, iki şampiyon sporcuya katılmak ve Ready®’nin ilk kadın atlet ortağı olmak bir onur.”

Jessica’ya katılmak 17 kolejden daha fazlasıdır ve öğrenci-sporculara Ready® ürünleri sağlayan üniversite spor programları. Popüler marka, UCLA atletizminin Resmi Proteinidir. Ready® aynı zamanda son derece saygın Gonzaga atletizm ve onun ulusal çapta ünlü çember programı ile birlikte yedi NCAA Division I Konferansının Resmi Spor İçeceğidir.

Bu pek çok kullanıcıya ek olarak Ready® aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük atletik organizasyonu olan Amatör Atletizm Birliği’nin (AAU) Resmi Spor İçeceği seçildi 700, spor dallarında yarışan sporcular.

Jessica ile Instagram’da @JPegula’da Hazır ve Sosyal Olun.

Spor Teknisyeni , Pat Cavanaugh ile ilk olarak 2011 farklı bir girişim hakkında konuştum. Ready’de 2012 kurdu ve eski bir Pittsburgh Üniversitesi basketbol takımı kaptanı ve Ernst & Young Girişimci Onur Listesi üyesidir. . İşi, hedeflerine ulaşan her seviyedeki sporcuyu desteklemekte uzmanlaşmıştır. Şirketin tamamen doğal ürün portföyünde süper meyve bazlı sporcu içecekleri, protein barları, proteinli su, bitki bazlı fonksiyonel atıştırmalıklar ve protein tozu bulunmaktadır.

Şu anda mevcut olan çeşitli beslenme ürünlerini bulabilirsiniz 17 , Amerika genelinde perakende satış noktaları.

Hazır ol Jess!

Bak daha sonra Seattle, Atlanta ve dünyanın her yerinde sportstechie!

Spor Teknisyeni Sosyal Medya Ağları

Spor Teknisyeni Twitter: @SportsTechieNET: http://twitter. com/SportsTechieNET

#SportsTechie Twitter: @THESportsTechie: https://twitter.com/THESportsTechie86791607
Spor Teknisyeni Facebook Hayran Sayfası: http://www.facebook.com/SportsTechie8679160736773456Spor Teknisyeni YouTube Kanalı: http://www.youtube.com/user/sportstechie86791607
Spor Teknisyeni LinkedIn Grubu: https://www.linkedin.com/groups/2021/86791607
Spor Teknisyeni LinkedIn (Robert Roble): https://www.linkedin.com/in/robertroble867916072022Spor Teknisyeni Instagram: http://instagram.com/sportstechie
86791607Spor Teknisyeni Pinterest: http://pinterest.com/SportsTechie/

Spor Teknisyeni Skyword: http://bobroble.skyword.com/8679160786791607Spor Teknisyeni Snapchat, Skype: sportekniği

Bob Roble ile Spor Teknolojisi Podcast’i.

Spor Teknisyeni Quora: https: //www.quora.com/Bob-Roble86791607
Spor Teknisyeni Moby Resmi: http://www.mobypicture.com/user/ sportstechieNET86791607
Spor Teknisyeni Flickr: http://www. flickr.com/photos/[email protected]/86791607
Spor Teknisyeni Vimeo: https://vimeo.com/user36773456

Spor Teknisyeni: https://twitter.com/sportstechieguy

2022

Related posts

Leave a Comment