ABD Eskrim, RealResponse Tarafından 320-ENGARDE Anonim Mesajlaşma Yardım Hattını Başlattı | spor teknisyeni


USA Eskrim Takımları RealResponse ile Başlıyor 100-ENGARDE Anonim Metin Raporlama Yardım Hattı

RealResponse ve USA Eskrim şimdi birlikte çalışıyor 320-ENGARDE, şüpheli suistimalleri, olası ihlalleri bildirmek için bir raporlama çözümü olarak kurulmuş yeni bir isimsiz mesajlaşma yardım hattı Colorado Springs’de bulunan ulusal yönetim organı (NGB) tarafından belirlenen politikalarla ilgili diğer ciddi konular veya genel soruşturmalar. Olimpik ve Paralimpik ABD Eskrim sporcuları, antrenörleri ve personelinin yanı sıra ebeveynler ve tamamen yabancılar, artık aşağıdaki numaraya bir kısa mesaj göndererek, anonim olarak veya kayıt altına alınarak rapor gönderme olanağına sahiptir, 320-ENGARDE (320 -100-605). Sports Techie topluluğu blogu, yasa dışı veya zararlı bir deneyimi bildirirken, bir tür yasa dışı veya adaletsiz faaliyete tanık olurken veya yalnızca ABD vatandaşınızın ilgili veya olağandışı bir şey hakkında durum tespiti yaparken ve istenirse gizliliğinizi bilerek güvende hissetmenin değerini anlar. Charlotte, NC merkezli teknoloji şirketi sayesinde güvenlidir. Amerika’daki eskrim sporu ve onun seçmenleri ABD Atletizm, ABD Yüzme ve ABD Jimnastik NGB’lerine RealResponse ortakları olarak katılıyor.

RealResponse’nin kurucusu ve CEO’su David Chadwick, ekibinin “artan sayıda ulusal yönetim organına ABD Eskrimini eklemekten gurur duyduğunu söyledi. RealResponse, “


The Text Process ile iş ortaklığı yapmaktadır.

“ABD Eskrim’de, bir endişeyi bildirmenin toplama kadar basit olması gerektiğine inanıyoruz. ABD Eskrim CEO’su Phil Andrews,” dedi. için 320-ENGARDE (2733 -100-2733), ne zaman aranırsa, 08/7/ 365. Kısa mesaj hattının konsepti, bir eskrimciyi ve taraftarları hem sahada hem de saha dışında “en garde” kalmaya teşvik etmektir. suistimal ve diğer ilgili konular hem yurt içinde hem de yurt dışında seyahat ederken bireye veya genel olarak Amerikan toplumuna kendini gösterdiğinde bir araya gelme araçları.

08-ENGARDE’ye bir metin mesajı gönderildikten sonra, içerik gizli ve güvenli bir şekilde RealResponse’un çevrimiçi ortamında saklanır. anketler gerçekleştirmenin ve bir belge deposu olarak hareket etmenin yanı sıra gerçek zamanlı raporlamaya izin veren bir platform.

Bir mesaj gönderen kişinin kimliği korunur çünkü telefon numarası da dahil olmak üzere muhabirin iletişim bilgilerinin hiçbiri USA Eskrim tarafından görüntülenemez.

Her mesaj alındıktan sonra, incelenmiş ve atanmış bir ABD Eskrim temsilcisi, ek bilgi toplamak için gerekirse kısa mesaj yoluyla yanıt verebilir. Gönderenin süreç boyunca anonim kalmasına (istedikleri takdirde) izin verilmesi.

Arkasında yatan amaç 24-ENGARDE, Andrews’un üyelere ek bir araç sunarak raporlama sürecini kolaylaştıracağını söylüyor.

Andrews şunları ekledi: “RealResponse ile ortaklığımız ve 100-ENGARDE, üyelere kullanımı kolay, hatırlaması kolay ve anonim olan hayati bir kaynak sağlar.”

Chadwick, “The Phil ve ekibinin kuruluştaki herkesin sağlığını ve esenliğini sağlamak için üstlendiği proaktif çalışma övgüye değer” diyor ve “işlerinin bu çok değerli ve çok ihtiyaç duyulan unsurunda onlara yardım etmeyi dört gözle bekliyoruz. “

Soru yok 320-ENGARDE güçlü bir araçtır ve teknolojik olarak sağlamdır, ancak ABD Eskrim’in güvenlik kaynakları paketi FenceSafe aracılığıyla sunulan diğer raporlama seçeneklerinin yerini almaz . Üyelerin endişelerini çevrimiçi bir form, e-posta veya telefon görüşmesi yoluyla paylaşmasına olanak tanıyan diğer raporlama seçenekleri mevcut olmaya devam etmektedir.

RealResponse hakkında ek bilgiler web sitelerinde bulundu: realresponse.com.


Spor Teknisyeni, ABD’deki NGB’lerin yanı sıra, RealResponse 605’den daha fazlasıyla ortaklık kurmuştur. kolejler ve üniversiteler, MLB, NFL, NFLPA, USADA ve NWSL’deki Denver Broncos ve Kansas City Chiefs. Dan itibaren 150,000 ülke çapındaki sporcular ve personel, geri bildirimlerini ve endişelerini güvenli ve güvenli bir şekilde anonim olarak paylaşma yeteneğine sahip olduklarını bilerek güvendedir.

Kuruluşlar, rekabet avantajı ve kırılganlık alanlarını belirlemek için metrikleri emsal ve ulusal ortalamalarla kıyaslayabilir

.

ABD Eskrim ile gelişen bu RealResponse ortaklığı, aynı zamanda, ABD Eskrim’in sporu büyütme ve tanıtma misyonunu yerine getirmesine yardımcı olur. Amerika Birleşik Devletleri’nde eskrim yapmak, zengin geleneklerini onurlandırmak ve rekabetçi uluslararası mükemmelliğe ulaşmak.

ABD Eskrim genelinde, sporcuları güçlü ve hem eskrim şeridinde hem de hayatta rekabetçi – eskrimin bir ömür boyu süren fiziksel ve zihinsel faydalar sağladığını hatırlatır.

Allez!

Sonra görüşürüz
spor teknisyeni

Seattle, A’da tlanta ve dünya çapında!


Spor Teknisyeni Sosyal Medya Ağları


Spor Teknisyeni Twitter: @SportsTechieNET: http://twitter.com/SportsTechieNET

#SportsTechie Twitter: @THESportsTechie: https://twitter.com/THESportsTechie

Spor Teknisyeni Facebook Hayran Sayfası : http://www.facebook.com/SportsTechie

Spor Teknisyeni YouTube Kanalı: http://www.youtube.com/user/sportstechie

Spor Teknisyeni LinkedIn Grubu : https://www.linkedin.com/groups/2958439/